| romanasu a întrebat:

Caut un metin2 cu arme pvp ca si hammer la shop dar sa cresc sa aiba bns 15000 pv rate 5000 etc(sa fie misto rau). Funda+vot.

Răspuns Câştigător
| CrYstyY2012 a răspuns:

Pai sa zicem daca vrei un metin in care sa fie 60% pvp si 40% pvm eu iti recomand http://metinx.eu/ faci bani foarte rapid eu la level 100 aveam 900kk iteme ti el da pana in level 250 sunt peste 7-8 mape noi mapa event te astept! sunt pe regatul albastru am cheama xEuCristyBoo BFT!

| romanasu explică (pentru CrYstyY2012):

Acum il downloadez daca este cum ai precizat iti voi oferii funda promisa.

1 răspuns: