| J0kerBoy19 a întrebat:

As vrea sa va intreb cevabig grinaca fac uppgrade la windows de la Service Pack 2 la Service Pack 3 mi-se sterge cv din pc(jocuri/imagini/muzica). Astept raspunsuri.(Funda)

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Daca este impartit HDD-ul in doua, ex : C si D atunci din D nu se sterge nimic, se sterge numai din C, adica tot ce este instalat va trebui sa instalezi din nou! Daca HDD-ul nu este impartit, se va sterge tot! Bafta!

3 răspunsuri:
| gmbod1 a răspuns:

Se sterge numa C dar daca ai D nu ai probleme bagi ce ai nevoie pe D si gata BFT

| J0kerBoy19 explică:

Dar...Trebuie sa reinstalez windows?

| J0kerBoy19 explică:

Dar trebuie sa reinstalez windows?