| LegaleSDI a întrebat:

Salut/Buna TPU. am o problema si sper ca o sa pot fi ajutat sad am descarcat Saint's Row 2 pe pc. de pe un link SKIDROW atat am retinut laughing acolo a scris ca e free. dar dupa ce l-am descarcat 7GB imi cere parola ca sa il pot extrage. sad am incercat 5 hack-uri ca sa pot sparge parola. dar nu am reusit. sad daca ma poate ajuta cineva va rog. O sa dau funda raspunsului care m-a ajutat ce-l mai mult happy Sa aveti o zi buna happy Si multumesc!

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

L-ai luat de pe un tracker fantoma. Fisierul este criptat, si parola nu o poti sparge. Ia-l de pe alt site.