| Luci32 a întrebat:

Cand accesez o pagina imi apare:Această pagină web are o buclă de redirecționare

Reîncărcați Mai puțin
Pagina web de la http://www.vodafone.ro/myvodafone/factura-si-servicii/lo ginPage.do a avut prea multe redirecționări. Problema ar putea fi remediată prin ștergerea cookie-urilor pentru acest site sau prin acceptarea cookie-urilor terță parte. În caz contrar, vă puteți confrunta cu o problemă de server, nu cu o problemă privind computerul dvs.
Aflați mai multe despre această problemă
Cod de eroare: ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

Va rog sa ma ajutati sa rezolv problema URGENT!

Răspuns Câştigător
| UnPisic a răspuns:

Am avut si eu problema asta odata, si te sfatuiesc sa incerci cu un alt browser. (Cel putin asa mi-a mers mie), iar dupa un timp problema s-a rezolvat de la sine. Sper sa reusesti si ca te-am ajutat cumva ^^

| Luci32 explică (pentru UnPisic):

Iti multumesc foarte mult!

1 răspuns: