| eXcisioN a întrebat:

|funda| + |VoT|
Cand deschid pagina de gmail pe browserul Google Chrome imi apare asta si imi blocheaza siteul.
Această pagină web are o buclă de redirecţionare
Pagina web https://mail.google.com/......tps?/mail/ a avut prea multe redirecționări. Problema ar putea fi remediată prin ștergerea modulelor cookie pentru acest site sau prin acceptarea modulelor cookie ale terțelor părți. În caz contrar, poate fi vorba despre o problemă de configurare a serverului, nu de o problemă a computerului dvs.
Iată câteva sugestii:
Încărcați din nou această pagină web mai târziu.
Aflați mai multe despre această problemă
Eroare 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Au fost prea multe redirecționări.
Nu-mi recomandati alt browser. am nevoie de o rezolvare rapida.
MULTUMESC.

Răspuns Câştigător
| ExpertHost a răspuns:

Sterge cache/cookies. Era undeva la "Under the hood"