| prs0396 a întrebat:

incerc sa intru pe un site sa descarc niste drivere pentru un laptop dar nu ma lasa sa accesez pagina. folosesc google chrome si imi da o astfel de problema : "Aceasta pagina are o bucla de redirectionare. Problema ar fi remediata prin stergerea cookie-urilor pentru acest site sau prin acceptarea cookie-urilor terta parte. In caz contrar, va puteti confrunta cu o problema de server, nu cu o problema privind computerul dvs. ". Ma poate lamuri cineva daca pot intra pe acea pagina?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incearca ca accesezi de pe o fereastra incognito

| dannyel86 a răspuns:

Pentru situatii neprevazute, e bine sa ai un alt browser la indemana (Firefox, Opera) sau, daca nu le vrei pe cele enumerate, intra cu Internet Explorer (din Windows) pe pagina respectiva.