| zedrix a întrebat:

Cand apare GTA V pe PC? (nu vreau link) vreau o dat a exacta s-au sa imi dati o luna in care ar trebui sa apara. Funda.

3 răspunsuri:
| CrazyRat a răspuns:

Nu se stie exact de indata ce Rockstar nu a spus cand, is numa zvonuri pana acuma, ori prin Aprilie-Mai ori undeva pe la mijlocul verii chiar sfarsitul verii.

| KodrutZ a răspuns:

Prin vara cindva...

| DumpyDuck a răspuns:

Buna.Sunt zvonuri ca ar aparea pe PC dar sunt sanse slabe. Daca ar vrea sa-l faca pentru PC, Rockstar ar trebui sa refaca graficile si sunt batai de cap.