| Pirhollon233 a întrebat:

Salut, cand ascult muzica pe telefon si intru intr-un joc, muzica se opreste! Ce trebuie sa fac sa nu se mai oprească? ( vreau sa ma joc ascultând muzică ).

Răspuns Câştigător
| Ciobanu_Patrick_1990 a răspuns:

Dap

5 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Nu se poate. E ca și cum ai vrea sa mănânci o felie de pizza în timp ce te speli pe dinți... ori muzică ori joc. Succes.

| Oprea_Adriann_1995 a răspuns:

Descarca o aplicatie din Magazin Play. Sunt cateva care sa iti permita sa asculti muzica in timp ce te joci. happy
Pa pa!

| Ciobanu_Patrick_1990 a răspuns:

Instaleazati deezer e o aplicatie foarte buna, si merge sa le faci pe amandoua in acelasi timp.

| Pirhollon233 explică (pentru Ciobanu_Patrick_1990):

Deezer music?

| Pirhollon233 explică (pentru Ciobanu_Patrick_1990):

Deezer music sau?

| Ciobanu_Patrick_1990 a răspuns (pentru Pirhollon233):

Dap