| lascudaniel a întrebat:

Salut.Cand intru pe youtube si ascult o melodie. vreau sa intru si pe alta pagina si se opreste muzica..cum fac sa nu se mai opreasca? (deci sa pot asculta muzica si pe youtube si sa stau si pe facebook de exemplu) Funda

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Banuiesc ca despre android ii vorba. Daca da, atunci instaleaza aplicatia asta: https://play.google.com/store/apps/details?id=Nextvid.mobile.player

| lascudaniel explică (pentru Gas):

Multumesc frumos pentru raspuns, insa am descarcat alta aplicatie : FREEdi YT Player. big grin

3 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Deschizi o alta pagina in browser si o lasi pe cea cu youtube ul deschis...

| veverushca a răspuns:

Trebuie sa faci update la flash player. Ori dezinstaleaza-l pe cel existent si reinstaleaza-l.