| MrAnime a întrebat:

Cand deschid Rumbel Fighter dupa 2 minute imi apare Hacking protection has some malfunctions(Code=10301) Program will be terminated. ce mai trebuie sa-i fac? [FUNDA]

2 răspunsuri:
| turcudenis99 a răspuns:

Poi trebuie sa inchizi orice hack ( cheat engine sau altceva) sau daca vr sa fii hacker cauta un bypass la HackShield, sau daca nu e asta reinstaleaza jocul, bafta ( vei avea nevoie big grin)

| MrAnime explică (pentru turcudenis99):

Am reinstalat si Windousu si nu am bagat nimic in afara de joc ce ar putea sa aiba...