| ValiTigru a întrebat:

Cand imi fac un server de minecraft pun tot ce trebuie online-mode false pun ipu de hamachi si dupa ce fac asta
imi scrie asta FAILED TO BIND TO PORT
THE exception was:java.net.bindexception: cannot assing requested address : JVM_Bind
Perhaps a server is already running on that port?
si nu se incarca lumea dar daca nu pun ipu merge si daca nu pun ipu nu i lasa pe alti sa intre pentru ca atunci serveru ar fi :25565 nu ipu de la hamachi. Stiu ca am scris mult si nu o sa intelegeti nimic dar daca stie cineva HElp me plz dau funda

1 răspuns:
| Remus13 a răspuns:

Iti zic doua site-uri: krond.org si zeroping.ro.
Intra pe ele si vei gasi host la preturi bune pentru servere de minecraft. Poti sa te bagi cu un prieten de al tau si platiti jumi-juma... nu este o suma colosala.