| XImPaCtX a întrebat:

Salut cand imi instalez THE SIMS 3 imi apare asta "The setup has detected version 1.22.009 of The Sims 3 is already
This setup installs an version of The Sims 3 (1.0.632)
You Will have to uninstall the the previous version before installing this version" ce pot face pentru ca nu pot gasi aceasta versiune in PC meu

Răspuns Câştigător
| iuly26iuly a răspuns:

Ai mai instalat vreodata sims 3 pe acel PC? Daca da, inseamna ca au mai ramas KEY in registru si se sterg foarte greu. Daca nu ai mai avut niciodat instalat sims 3, inseamna ca e SETUP-ul defect sau lipsesc fisiere. Funda?