| Daddyy a întrebat:

Cand intru pe Saint row the third imi apare sa dau Directx9 sau Directx 10 11 si dau pe oricare si tot nu mi se aprinde jocul straight face ce trebuie sa fac? [Funda]

1 răspuns:
| xxxGeORgExxx a răspuns:

Salut,

verifica ce versiune de directx ai...star apoi scrii dxdiag, iar pe prima pagina jos iti apare versiunea de directx....alta varianta ar fi sa faci un update la directx deja instalat, fa update la placa driver-ul placii video, asta daca nu ai facut deja, daca ai facut toate astea si nu merge fa update la zi la windowsul instalat in calculator este foarte important pentru jocurile astea noi. cam atat ar fi in pasi mari.
bafta!