| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Mi-am instalat saint row the third toate bune si frumoase.Cand incep jocul imi da variantele :Microsoft Directx 10, 11 si Microsoft Directx 9....Am incercat cu ambele.Problema e:cand intru in joc imi arata intr-o-ul si imi spune ca se salveaza... Dar ma scoate din joc. Ce pot face? Am sistemul necesar(precizez ca am windows 7)

2 răspunsuri:
| Vooortex a răspuns:

Poate nu e cracku bun sau poate nu ai tu pcu destul de performant ca sa il joci

| Valy_Pitigoi_1994 a răspuns:

La fel am patit si eu si eu tot windows 7 am dar pe laptop si daca ma poate ajuta si pe mine cineva nu pot sa salvez la saints row the third de ce pls ajutor