| darksy36 a întrebat:

Cand pornesc jocul "Off-road Drive", imi apare o imagine cu o masina 4x4. Dar apoi nu se intampla nimic. Sunt peste cerintele jocului, deci imi merge perfect. Dar de ce nu face nimic? Trebuie sa mai astept? :S

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Care sint cerintele si ce ai tu, mai exact?

| darksy36 explică (pentru KodrutZ):

Processor: Intel Pentium IV 2 GHz
Video Card: DirectX 9.0 compatible video card with 256 MB RAM
Memory (RAM): 1GB
Iar eu am
Procesor AMD Sempron 140 2.70 Ghz
2 gb ram
1 gb geforce 610.

| KodrutZ a răspuns (pentru darksy36):

Hehehe... pai? Sempronul e vai de el, iar Geforce 610 e o nulitate, poate sa aiba si 8 GB de ram. Asta e tristul adevar...
P.S. Ai idee exact ce placa de baza ai? Nu de alta, dar Sempronul ala s-ar putea sa il poti debloca in X2, si atunci o sa se schimbe datele problemei la modul super misto. happy