| Maree1 a întrebat:

Cand pun cursorul mouse-ului pe volumul de la yt creste singur fara sa dau e de rotita in sus. mi se mai intampla si la site-uri, da scroll singur in jos, mouse-ul e bun, nu are nicio problema. Stie cineva care ar fi eroarea?

2 răspunsuri:
| Mohican a răspuns:

Daca este mouse prin usb, scoate bateriile din el asteapta 30 de secunde si pune-le la loc, vezi daca isi revine.

Opreste-l si aprinde-l la loc, asta este cea mai intalnita cauza comuna pentru aceasta eroare.

Sper ca te-am ajutat.

| Maree1 explică (pentru Mohican):

Am incercat dar degeaba. A mai facut odata asa dar s-a oprit singurlaughing acum face iar lucrul asta si nu inteleg de ce.