| gamersamp12 a întrebat:

am un mouse Fury Thunderstreak si cand rotesc rotita de la mouse (scroll wheel) imi da volumul mai incet sau mai tare... nu gasesc nici un driver pentru el. Careva recomandati ceva?

Răspuns Câştigător
| UnderVoltage a răspuns:

Din cate stiu unele mouse-uri au media mod care poate fi activat dezactivat tinand apasat butonul de dpi pentru 3-5 secunde

| gamersamp12 explică (pentru UnderVoltage):

Mda, se pare ca Sobolanul meu e doar multimedia... functioneaza doar pe partea audio scroll-ul... se pare ca nu merge chiar daca tin rotita apasata mai multe secunde. Ms.

| UnderVoltage a răspuns (pentru gamersamp12):

Nu ma refer sa tii rotita apasata ma refer la butonul pe care schimbi dpi cel de pe mijlocul mouse-ului

| gamersamp12 explică (pentru UnderVoltage):

Am incercad mouse-ul este doar pentru multimedia.