| andreygherasim43 a întrebat:

Salut, cand vreau sa dau jos tastatura (la compaq presario cq57)
apas pe butoanele alea mici, si apoi tastatura iese in afara...iar cand vreau sa o scot ( sa o trag ) tastatura tine ceva la mijloc la car nu merge sa o trag in sus, va rog spuneti-mi ce sa fac...sa trag sau sa o las asa?

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Daca nu stii sa desfaci un laptop, cauta pe cineva care se pricepe. Nu e o jignire, e doar pentru binele laptop-ului. E posibil sa fie tinut de un surub din spate.