| AlexCOOL60 a întrebat:

Salut.Care este cel mai bun caracter din 4Story? Evocatorul, preotul sau somnambulul?

3 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Daca nu s-a updatat in timp jucul ( n'am mai jucat de mult) parerea mea este ca evocatorul este cam neajutorat fara "pet" langa el, preotu' se bazeaza mai mult pe heal, si atacurile sunt slabe(e bun la defense) iar somnambulul e un fel de assasin (mai plictisitor), cu magii mai speciale decat preotu, damage-ul e ok, deci somnambulul

| AlexCOOL60 explică (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Ba da, s-a updatat foarte mult jocul.Acum nu mai alegi de la inceput ce esti valorian/derion.Acum la nivel 9 si pana faci nivel 9 trebuie sa cresti intrr-un loc numit Gor.Acum nu mai ai sansa peste 90% sa faci iteme +12, acum sigur le faci pana la +5 si dupa aceea trebuie neaparat tinctura.Pana si misiunile s-au schimbat.Cred ca si caracterele, nu sunt 100% sigur.

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru AlexCOOL60):

Pfff, updaturile astea, schimba prea mult straight face