| Tentacle111 a întrebat:

Care joc credeti ca e mai fain:FIFA 2013 sau PES 2013? Pana acum m-am jucat doar Fifa si nu stiu cum e PES-UL...,dar totusi care? +La fifa ma enerveaza ca nu exista handt-uri(adica daca atingi cum mana mingea), nu se poate marca din free kick si ...atat.Astept raspunsuri!(! fUnDiTaaa!)+argumentati!

Răspuns Câştigător
| dgeko a răspuns:

Sincer sa fiu eu eram inainte cu Fifa, cand mi-a spus un prieten sa incerc si pes-ul (asta se intampla prin 2009) nu am vrut sa aud de asa ceva...cum sa fie mai bun orice alt joc decat fifa?
S-a intamplat sa-mi schimb parerea dupa primul meci de pes jucat...Ai un control mult mai bun asupra jucatorilor...dai niste suturi de ramai masca si plus ca tot gameplayul mi se pare mai bun, aici ma refer si la pes 2013.
Singura chestie mai urata e ca cei de la Konami nu au licente pentru toate echipele cum ar fi cele din premier league in loc de Chelsea se numeste London fc dar problema asta se poate rezolva cu un patch pe care il gasesti pe site-ul "pesromania"
Sper ca te-am lamurit si convins in acelasi timp sa-l incerci...succes!

| Tentacle111 explică (pentru dgeko):

Mersi de raspuns(si mie mi-a spus un prieten)! Mai astept cateva raspunsuri, dar al tau ma cam lamurit!

| dgeko a răspuns (pentru Tentacle111):

Sti cum e...pana nu incerci tu sa vezi cum e degeaba primesti sfaturi dar eu zic ca merita!

6 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Pes 2013 este mai tare ca fifa 2013

| Tentacle111 explică:

Bun,e mai fain.Dar de unde il descarc? Imi spui te rog, pentru ca banuiesc ca te joci pe PC.

| dgeko a răspuns (pentru Tentacle111):

De pe trackere

| Tentacle111 explică (pentru dgeko):

Ok,mersi de raspuns chiar daca nu am inteles.