| Metin2Empire a întrebat:

Salut.Care ma poate ajuta? Cum fac/iau hackuri pentru call of duty world of war pe ps3? Sunt o gramada de hackeri pe jocul ala si eu habar n-am de unde sa iau...Si nu..Nimeni nu imi da hackurile.

Răspuns Câştigător
| Raul_Giblak_1969 a răspuns:

Bro,Nu juca cu hackeri, nu fii si tu un tampit dala cu hackuri care nu ii in stare sa apese pe un buton sa dea un headshot fara wallhack si aimbot, antreneazate bine, si o sa reusesti sa ii omori si pe aia, incearca sa te acomodezi, nu folosi hackuri, bafta

1 răspuns:
| Metin2Empire explică:

Ma enerveaza aia cu hackuri ca trag in el si nu moare...Sunt acomodat nu te panica stiu sa joc FPS dar nu moare de la hack si ma impusca...