| xAndr3iy a întrebat:

Care stie un metin pvm-pvp, pvm easy-medium cu rate 200%-300%-400%-500% ceva gen mt2 earth? Sa fie cu cufar ucenic, sa nu se creasca asa greu, sa fie pe sv doar pose si beta fara iteme hammer si altele.Ms.Dau funda pentru raspunsul corect!

2 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, intra pe www.4metin.ro si aici vei gasi serverul care iti este pe plac.

| xAndr3iy explică (pentru MrCaNaByS):

Eu am cerut un sv care sa aiba mapa cu metine rate 200+ fara iteme noi doar beta si cele clasicestraight face