| ZambetulNebuniei a întrebat:

Care sunt sansele sa fiu banat pe triburile?
Folosesc 2 conturie, de pe acelasi pc.

Răspuns Câştigător
| Lvrkiosif a răspuns:

Se baneaza dupa ip... dar daca nu spui nimanui ca ai 2 conturi... e foarte greu sa te gaseasca

5 răspunsuri:
| bogdanluncasu a răspuns:

Pai foloseste
Împărţirea legăturii de internet

Dacă foloseşti în comun internetul cu mai multe persoane pentru mai mult de 3 zile trebuie să menţionezi aceasta aici. Livrarea de materie primă şi trimiterea de sprijin nu mai este în cazul acesta posibilă. Menţionarea poate fi ştearsă doar după 3 zile.

Dacă se joacă mai multe conturi în mod regulat prin aceeaşi legătură de internet, fără a anunţa acest lucru, se poate ajunge la închiderea conturilor pentru joc.

Dacă vă logaţi doar din când în când pe acest cont nu este nevoie să treceţi nimic în cont.

Fiecare jucător poată să deţină numai un cont. Regulile trebuie respectate!

Fiecare jucător care foloseşte în comun cu alţii o legătură de internet trebuie să treacă toate conturile pe care le cunoaşte şi ştie că împart cu el legătura

de exemplu: Dacă trei jucători folosesc aceeaşi legătură de internet, fiecare din cei trei trebuie să îi treacă aici pe ceilalţi doi jucători.

| Lvrkiosif a răspuns:

Daca nu spui la nimeni numele celor 2 conturi... nu te poate gasi sa te baneze

| ZambetulNebuniei explică (pentru Lvrkiosif):

Eu stiam, ca cica se ia dupa ip. (asa am auzit)

| ZambetulNebuniei explică (pentru Lvrkiosif):

Multumesc, pentru informatie.

| Lvrkiosif a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Se baneaza dupa ip... dar daca nu spui nimanui ca ai 2 conturi... e foarte greu sa te gaseasca