| Ovydiw a întrebat:

Caut cel mai nou Metin2 private server care sa NU AIBA HackShield!
Cine imi da primeste funda+ vot + ce vrea el!
Cel mai nou metin2 sa fie si sa nu aiba sigur antihack!
Repede! Vreau linkul sau numele metinului nu vreau link aiurea sau site`uri cu metine!

Răspuns Câştigător
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Sal! Incearca metin2 european cauta pe net ca gasesti repede e misto metinu si nu are hack shield lv max 120 rate 1000% iteme legendare la magazin e 60 pvm 40 pvp. Funda plz

| Ovydiw explică (pentru YunoGasaiEceaMaiTARE):

Pai e postata de mult timp intrebarea, acum nu mai joc metin2...
Dar oricum nu am nimic de pierdut daca iti dau un raspuns castigator.happy

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns (pentru Ovydiw):

Deci imi dai sau nu?