| Vexio a întrebat:

Caut hack 4story.ro sa treaca de hackshield si macar speed sa aiba... vreau linkul

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu incerca sa stergi hackshield-ul ca nu mai merge jocul.Dar iai un 4Story privat ca te lasa cu hack si e problema la lvl80:ca nu ai ce sa mai joci pe ala privat la lvl 80.Pe scurt nu exista niciun hack care sa treaca de hackshield!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Eu iti recomand sa nu te iei dupa astia pentru ca nu exista hack care trece de hackshield si in al doilea rand daca ar trece iei ban in 5 min, ce vor sa iti dea astia pot fi keyloggere si se va sti tot ce tastezi. Sfatul meu e sa nu te iei dupa ei!
Bafta!

| quantum25 a răspuns:

Deci frate nu mai vb aiurea. eu am hack de 2 saptamani pentru 4story.ro multumim unui GM pentru el. si merge brici hackshield nici nu il vede! il folosesc toata ziua. si nu zice nimeni nimic. nici nu stiu! dezi da add zmeii_nok1a si iti dau eu hack!

| Smoke_DStay_1999 a răspuns:

Da add la soryn_fotbalistu_2010 si iti dau eu hack de g si speed