| theionutz112 a întrebat:

Salut caut pluginuri pentru serverul meu de cs (mod clasic) adica pluginurile astea:
1.rang_admin_chat.amxx (sma si amxx.)
2.packs harti cs mici
3.screeenshot care sa faca 5 poze si 1 poza sa ai ba culoarea verde(sma si amxx.)
4.un plugin care cand dai headshoot cuiva apare tuturor pe mijloc la ecra cu culoarea verde si scrie asa de ex: Ionut a superb headshot from Andrei.
5.un plugin care adminii scriu un cuvant si incepe sa cante o piesa de max 40 secunde de ex:doh, bmb...
6. cele mai noi pluginuri
! DAu Funda.

1 răspuns:
| Hanzo a răspuns:

Man intra pe formu la site (daca este) si iti apare acolo. Eu mi-am sos de pe un site cu forum cs 1.6 happy