| Pecheanu_Cosmin_2000 a întrebat:

Salut.Caut un hack peentru Dragon City dar nu gasesc nici unul care sa functioneze.Cand sa le descarc imi arata o fereastra din care trebuie sa particip la un concurs care, daca imi introduc numarul de telefon pot continua descarcarea. Imi dati un link de unde pot descarca unul functional?

1 răspuns:
| Sebastian234 a răspuns:

Degeaba. Chiar daca participi nu se intampla nimic. Am incercat si eu crede-ma! si nu a mers deloc. Nu exista unul functional...