| ℓαυrıtα a întrebat:

Bun,deci ma tot chinui sa descarc demo-ul de la Sims 4 dar tot gasesc site-uri unde cand vreau sa descarc imi apare o fereastra unde sunt mai multe link-uri de genu "Aflati horoscopul!" etc...si fara sa faci aia nu te lasa sa descarci,iar la sfarsit iti cere numarul de telefon si trebuie sa dai si mesaj dupa care tot nu merge.
Asa, intrebarea mea e: cum pot scapa de tampeniile alea ca sa-mi pot descarca demo-ul? Sau imi dati voi un site unde ati incercat si merge?
Va rog, chiar sunt innebunita dupa jocu asta si nu pot astepta pana il gasesc pe tot :]]
Dau funda! ^_^

Răspuns Câştigător
| Burada_Malina_1996 a răspuns:

Videoclipul are un link cu mediafire, incerca sa vezi daca merge.
http://www.youtube.com/watch?v=AkETfvNpmUI

| ℓαυrıtα explică (pentru Burada_Malina_1996):

Videoclipul a fost eliminat T^T.

| ℓαυrıtα explică (pentru Burada_Malina_1996):

Mersi oricum, printr-o minune am gasit ca aveam deja demo-ul :]]