| sPriT3SiCoL4 a întrebat:

Ce bonusuri (Metin2) trebuie bagat pe iteme nu conteaza daca este 10% sabie si pe altu 20... ma refer asa daca intelegti, va rog ajutati-ma sunt sura dau funda!

Răspuns Câştigător
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Sfatu meu incearca sa iti faci seturi universale adica pe papuci de ex 15 sabie 15 2 maini 15 pumnal 15 sageti si pv si tot asa pe majoritatea itm

3 răspunsuri:
| GigiManivela a răspuns:

Bonus de lovitura critica. este cel mai important.

| awkward a răspuns:

Iti zic cele mai importante bonusuri.
Scut - Imun, INT, semi-om.
Bratara - PV, magie, semi-om
Coif - Semi-om, magie, sansa de otravire.
Cizme - 15 sabie 15 pumnal 15 2 maini PV.
Arma: Semi-om, INT, Patrundere/Critica - daca iti pica si crit. si patr. e perfect.
Daca iti faci itm. cum ti-am zis eu esti the bestwinking

| kRaNNk a răspuns:

Seturi universale / (Preferabil sabie pumnal 2 maini si sageti) Este foarte importanta rezistenta la magie indiferent ce rasa esti. Sura are nevoie de mult critical pentru magiile sale.