| WeeQeeDe a întrebat:

Ce jocuri mai jucati? ( mmorpg, fps, strategie, moba... orice). Nu ma intereseaza genul, vreau un joc care sa imi alunge plictiseala.

P.S : Sunt mare fan al jocurilor in care iti poti face Clan ( alianta, breasla. etc )

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Salut.

Uite o lista cu urmatoarele jocuri :

Crysis Warhead
Prince Of Persia: The Two Thrones
Prince Of Persia: Warrior Within
Prince Of Persia: The Forgotten Sands
Prince Of Persia: The Sands Of Time
Batman: Arkham Asylum
Infamous
Dead Rising 2
Far Cry 2
Crysis
Hitman: Contracts
Crysis 2
Doom 3
Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
Resistance 2
Tomb Raider: Underworld
Mirror's Edge

Sper sa-ti placa! Have a good Night!happy

4 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Call of Duty 4 Modern Warfare.

| EdytzaYooo a răspuns:

Vrei joc shmecher? Apucate de GTA SA:MPwinking bafta, daca e te pot ajuta dar lasa`mi skype tau si... Da`mi si un cont cu parola cu tot ca nu stiu ce are dar nu`mi pot face...winking