| Rauldenis a întrebat:

Ce jocuri stiti gen Rome total war sau Mount and blade adica asa fara mitraliere,cu sabii si chestii din astea : arcuri, catapulte, berbeci, topoare, sabi. Vreau jocuri cu chestii din astea vechi.ce imi recomandati si sa ruleze pe 1 GB ram, 3.06 GHz si
placa video Ati Radeon X1600. Ce sa ma joc?

2 răspunsuri:
| Buza021 a răspuns:

Uite aici cateva jocuri: Lord of the rings I si II(strategia)-e si preferatul meu, red alert (toate), cozzacs, warcraft II si III, cam astea ar fi baza. Bafta!

| Rauldenis explică (pentru Buza021):

Le-am jucat pe toate. happy altele nu stii? si nu neaparat de strategie.