| Rauldenis a întrebat:

Salut >TPU Ce jocuri sa mai joc? As vrea ceva de genul GTA sau MAFIA 2 adica shootere TPS si Ceva Racing super si captivant?
Am 1 GB RAM, Placa video Radeon x1600 si 3.06 GHz
si mi-ar placea ceva de genul Hitman sau Flatout sau Mafia 2. stiti voi. Ms anticipat si

7 răspunsuri:
| Meheツ a răspuns:

Saints Row 1, 2, 3
la fel ca GTA.

| Rauldenis explică:

SI ceva STEALTH? la asta ma refeream prin,, gen Hitman "

| LyonSsS a răspuns:

Hehe, Tom Clancy Splinter Cell: Conviction, Mass Effect 3, Hitman Absolution, Far Cry 3. Astea sunt totusi mai noute dar poti incerca oricand Max Paine 2, Sau Hitman versiuni mai vechi. Vezi ca jocurile de mai sus le gasesti review complet aici : http://ggames.ro/category/pc-games/ unde exista trailer, gameplay, pro si contra dar si cerinte de sistem. Vezi ce iti place, ce iti merge si dai drumu pe torr... ente! Bafta la joc

| Rauldenis explică (pentru LyonSsS):

Lyon pe astea le stiu si am deja hitman blood money si silent assassin si mai am si Max Payne 2... hihihi si Teo Sleeping Dogs nu mergeee! si daca aveti de gand sa imi comentati ca computerul mi slab atunci taceti dr*** din gura ca ma enervati ori raspundeti calumea cum a facut Lyon si Mehe ori taceti nai** din gura

| Rauldenis explică (pentru LyonSsS):

Apropo imi dau jos de pe net Splinter Cell Conviction ca imi merge pe PC laughing)

| nichy2012 a răspuns:

Ba frate apoi cu 1 gb de ram nu faci nimic eu zic mai adauga niste ram si trageti gta 5

| Teo192 a răspuns:

Incearca Sleeping dogs:X:XX:X: