| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Ce nume de site de jocuri va place cel mai mult?
1) myfree.16mb.com
2) getmy.16mb.com
3) lastpc.16mb.com
4) lastpc.ro.tl
Puteti sa veniti si cu idei, de preferat ceva sa se lege de "16mb.com"

1 răspuns:
| devBee a răspuns:

Niciunul. Eu (si multi altii) nu as intra pe un site care are in nume un (banuiesc) domeniu gratuit. Daca totusi nu e domeniu gratuit si ai posibilitatea sa il si schimbi, foloseste un singur nume... Oricum, ce legatura are "lastpc" cu jocurile? Eu unul iti recomand orice nume cat mai scurt (maxim 4-5 litere) pentru ca pe site-urile astea intra, in general copiii. Deci cand vor sa intre pe site-ul tau, sansa sa ii greseasca numele e mult mai mare daca are mai multe litere.