| BitKode a întrebat:

Ce placa video sau de baza ar fi bun pentru jocuri gen COD MW 3 sau din astea, gta 4 nu vreau cine stie ce daca am procesor ATM Athlon (tm)64 x2 dual core 5000+ (2 CUPs) ~ 2. 6GHz, 2 gb rami, hard de 500 GB direct x 11 si mai multe nu mai stiu, as vrea sa pun Placa Video Sapphire HD 6670 2GB GDDR3 128 bit si o placa de baza mai buna.Voi ce imi recomandari, este bine!

1 răspuns:
| javiga a răspuns:

Placa este destul de buna, se potriveste dar ramii...ar trebui sa faci un upgrade pana la 6 gbram daca nu ai destui bani merg si 4 gb ram, dar mai putin nu!
Funda?