| PuFiLiCi98 a întrebat:

Ce preferati intre Fifa 2013 si Pes 2013? Cine aduce asemanari, deosebiri si motive are funda. Mersi.

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

La grafica Fifa 13 este peste Pes 13, dar la gameplay este mai bun Pes 13 si Pes 13 are cerinte mai mari de sistem decat Fifa 13.In Romania, varinta PC FIFA 13 costa in jur de 180 de RON, pe cand PES 2013 costa in jur de 140 RON. Diferenta se pastreaza si la console, PES fiind mai ieftin decat rivalul FIFA.

| Vasy0105 a răspuns (pentru N0xEterniS):

Scuze, dar tu vroiai sa zici ca Pes este mai bun la grafica si fifa la gameplay, uita-te si tu la jucatorii de la pes si la miscarile lor eu unu le am pe ambele

| N0xEterniS a răspuns (pentru Vasy0105):

Haha laughing) ai inteles pe dos... uita-te ai bine, eu am spus ca, Pes este mai bun la gameplay. si la grafica este mai bun Fifa. tongue mai citeste o data. big grin

| Vasy0105 a răspuns (pentru N0xEterniS):

Nu, n-am inteles gresit tu ai zis ca fifa 13 e mai bun la grafica, bineinteles ca pes este mai bun la grafica doar terenurile nu arata asa bine, in schimb jucatorii arata ca in realitate tongue deci mai gandeste-tewinking

5 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Aduc o complatare, pe computergames fifa 2013 este mai ieftin. http://shop.computergames.ro/electronic-arts/electronic-arts/fifa-13/

| lSummerl a răspuns:

Fifa are o grafica suuuuuper da, totusi pes mi se pare mai fain