| Sn4k3 a întrebat:

Ce programe de creat jocuri stiti ..gratis! Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Dragos_Bogdan_1990 a răspuns:

Pai sa zic eu este unul ff tare FPS Creator
[Un mic bug>Nu poti porni jocul doar edita mapele].Dar te rezolv eu contacteaza-ma pe facebook >Dragos Bogdan si am poza asta

| Andrei900Boss a răspuns (pentru Dragos_Bogdan_1990):

Ma inveti si pe mine cu programul Construct 2 free vreau sa crez jocurii exp mario masinii etc si cum sa imi maresc conturul liniei

| Andrei900Boss a răspuns (pentru Dragos_Bogdan_1990):

Ma contactezi pe facebook cu Andrei Nitu

4 răspunsuri:
| George_Robert_1993 a răspuns:

Poti face jocuri online cu Spolder:
http://www.sploder.com/? PHPSESSID=fjmo60lktbanm1k4smp2maq205&tag=Login%20Successful&good_message=logged_in

| Sn4k3 explică (pentru George_Robert_1993):

Stiam de asta da am o intrebare. Daca fac jocul cu Spolder pot sa il pun online. vreau sa zic pe mai multe site-uri sau numai pe site ala?