| LaGGeR1990 a întrebat:

Salut, ce s-a intamplat la Metin2ro? adica ieri ma jucam si mergea forate bin si azi cand am vrut sa intru pe joc imi dadea o eroare si imi aolarea ca are virus.
SI la voi e la fel sau ce naiba s-a intamplat?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Stai liniștit că așa face la toți!
E o erore de server.

| LaGGeR1990 explică (pentru OnuOnulică):

Adica nu mai merge servarul, nici la mine nici la tine la nimeni. Si cand isi revine? Si de unde ai aflat informatia asta?

| Antid0te a răspuns:

Daca ai Avira antivirus incearca sa il dezactivezi cat timp joci metin, face asa doar la Avira din cate am inteles.

Pentru hack nou care sa mearga dupa updateul de azi incearca http://metin2modad.blogspot.ro/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Antid0te):

Da, ai dreptate după ce am dezinstalat Avira mi-a mers. happy
Mulțumesc!