| Minifig7 a întrebat:

Salut? Ce sa fac cu aceste iteme http://imgur.com/54MopwF de pe steam? Am inteles de la cineva ca se pot activa pentru a face level pe steam dar nu stiu cum. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Salut!

Nu merita sa le transformi in nestemate. Poti sa primesti maxim 80 nestemate pe un item, dar un item rar nu carti de cs go si ce poti face cu nestematele? Le pui intr-un sac si le vinzi sau le transformi in pachete de carti cum ai deja.
Intre 500 - 1200 nestemate poti face pachete de carti, pachete continand intre 3-5, 6 carti.
Tu acolo ai 3 dubluri, deci ori vinzi 2 si cumperi 2 pe care nu le ai, ori faci schimb cu altcineva. Cand ai toate cartile (5) poti face badge=100xp