| Xtzf5542 a întrebat:

Cei care ati jucat PSI-OPS, stiti careva codul de la usa sad?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Am jucat dar nu il stiu.

| Xtzf5542 explică (pentru OnuOnulică):

Si de ce mai raspunzi daca nu-l sti rolling on the floor? laughing

| OnuOnulică a răspuns (pentru Xtzf5542):

Pai oricum nu o sa iti raspunda nimeni am vrut sa te ajut laughing

| Xtzf5542 explică (pentru OnuOnulică):

Man laughing, da. Ai dreptate laughing, dar, dupa usa, mersi inainte si la tasta "Z" privesti prin perete unde vorbeau cei doi si acolo vezi codul laughing. Numai ca mereu se schimba laughing.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Xtzf5542):

Man am vrut sa zic ca am jucat dar nu stiu codu!

| Xtzf5542 explică (pentru OnuOnulică):

Stiu omule laughing, am inteles happy! laughing Dar e simplu B| Mai am putin si-l termin laughing. Dar nu prea am timp laughing.