| gigel3 a întrebat:

Salut cei de pe TPU credeti ca imi va merge pe calculatorul meu care are urmatoarele piese PROCESOR DUAL CPU E2180 2GHZ, 2GB RAM, PLACA NVIDIA GFORCE 7600GS CARE ARE 512 MB CAM ASTEA LA PC MEU CREDETI CA POT JUCA UN BATMAN ARKHAM CITY SAU UN MAX PAYNE 3? adica credeti ca imi suporta pc aceste 2 jocuri pe setari la maxim sau si la low? ofer funda pentru raspuns multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La low sigur iti vor merge.La maxim nu iti vor merge(principala cauza fiind placa video care e veche + ca are prea putina memorie VRAM si a doua cauza este memoria insuficienta RAM).