| andreidan5 a întrebat:

Salut cine are cont tekkit technic launcher sa-mi dea si mie contul ma cantactati pe mess la andreidan5 si pe skipe Dan Andrei va rog dati-mi si mie un cont de tekkit pentru ca la mine zice ca iti trebuie cont tekkit cumparat dau funda multumesc mult

2 răspunsuri:
| Jock3r99 a răspuns:

Nu ai nevoie de cont. Descarca launcheru asta, nu iti trebuie parola.
http://www.mediafire.com/? uc7cb7h5t6tcaba
Sper ca am ajutat, daca vrei un server calumea, avrnet.ro:25565,este bukkit, si are multe pluginuri frumoase. Suntem la inceput, am avut alt server dar l-am inchis fiindca nu am mai avut bani de host.

| usermata a răspuns (pentru Jock3r99):

Mie imi spune update failed