| andrw1929 a întrebat:

Cine imi poate spune dc PC-ul meu se restarteaza singur...?
Pai sa va spun ce se intampla...
1)Deci de ceva vreme (1saptamana) PC-ul meu a inceput sa se restarteze singur deodata...
2)In momentul in care se aprinde se restarteaza iar si iar...
3)Deabea pot intra in el si daca intru in el nu prea dureaza mult si se restarteaza iar...

Ce pot sa fac? (sper sa ma ajutati cu niste sfaturi macar)
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Chrisss23 a răspuns:

Incearca sa-ti reinstalezi Windows-ul sau iti cumperi o alta unitate.

| andrw1929 explică (pentru Chrisss23):

O unitate buna la ce pret m-ar ajunge?

4 răspunsuri:
| andrw1929 explică:

Am reinstalat win chiar azi sad si tot asa face.

| Cristyan21 a răspuns:

Si a meu facea la fel inainte dar la mine vine un om si imi reinstaleaza windows si dupa nu se mai restarta dar luam tot felul de prostii si mi se incarca memoria si.........pana intr-un final mi-am luat alt pc.