| PiratulJeck a întrebat:

Salut cine imi recomanda si mie un joc mmorpg sau pc bun dar cu cerinte de sistem nu foarte mari am rami 2gb 1 placa 512 procesor Intel 2.2.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Tie ti-ar merge foarte bine Metin2, AION, sau Perfect World

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Metin2, 4story, lol, wow.

| PlayWithFire a răspuns:

-OMG nu inteleg toata lumea metin2 ...metin2 mi se pare o porcarie
-Cele mai Faine jocuri sunt alea pe care nu le stiu toti "tarani"
-eu unul jco Smite incearca sa vezi poate iti place si nu e cine sti cat de faimos dar e fain jocuwinking