| LasZna a întrebat:

Salut, cine ma ajuta si pe mine? Am o problema cu unitatea, cand o deschid, se aprinde, si stinge, tot asa de vreo 5-6 ori ( un fel de restart ), Am reconfigurat pc-ul dar nimic, tot lafel merge. Dupa ce se de "restart" de vreo 5-6 ori unitatea merge perfect. Eu nu vreau ca sa mai persiste problema si vreau sa o rezolv cat mai repede, deci ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| teodoryo a răspuns:

Ori reinstaleazati windowsul ori l-ai ars

| JunNnkie a răspuns:

Salut! Am avut si eu aceeasi problema...la mine a fost de la cabblul de alimentare.Bafta!

| sog1 a răspuns:

Curat-o de praf și după dacă nu merge reinstalează și Windows-ul

| LasZna explică:

Ce sa ard?