| dDeiia a întrebat:

Cine stie sa faca credite pe Imvu fara sa dai bani?

5 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

Credite promo :http://cablan3d.blogspot.com/p/cuprins.html Credite reale fara sa platesti? E posibil. Dar va trebui sa stii sa lucrezi cu vreun program de editare imagine (eu folosesc Gimp.e Free) Cum? Subscrie pe blog si vei primi prin E-mail.BAFTA

| Katomi a răspuns:

Eu. da-mi mersi pe privat si iti explic

| thmmy a răspuns:

Cred ca nu se poate sad

| BRG a răspuns:

Tu

| xxKid0xx a răspuns:

Pai e super simplu. deci iti faci cont nou apoi intri p kontu ala sh dai la earn credit. p undeva pe acolo scrie refer a friend. apesi p ala sh dai la invite by email. sh dupa intri p google sh scrii yopmail, dai p yopmail generator sh copi adresa aia (ctrl+c) sh o pui la refer a friend' acolo la my friend email. dar in loc de.com u trebuie sa pui.net.(ctrl+v) ca altfel nu merge. dar nu trebuie sa iesi din yopmail. in fine, dupa ce ai scris te intorci inapoi p pagina de yopmail sh jos scrie check mail sau ceva de genu. apesi p ala si iti apare un mesaj in care zice in engleza,, vrei ca (numele tau) sa arate bine? atunci da click aici'' apesi p yes. apoi iti faci un cont sh acolo la email adress scrii adresa de la yopmail si in loc de.com pui tot.net. apoi rogi p cineva sa iti intre p kontu ala sh sa iti dea chat de 5 ori fara sa iasa din chat. Funda? daca mai ai nevoie de ceva numele meo p imvu e xxxKid0xxx. sh ink ceva.