| dikaaa a întrebat:

Credeti ca imi va merge jocul How to Survive la urmatoarele cerinte de sistem?
AMD Athlon 64X2 Dual Core Processor 4200+ 2.20 GHz, 1, 12GB RAM placa video 128 mb integrata

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Alea nu sint cerinte, ci specificatii/caracteristici. Cerinte sint specificatiile minime/recomandate ca un joc sa se miste. In cazul de fata, ia si vezi daca HtS suporta placi video integrate. http://www.game-debate.com/....../index.php
Deci nu, sau cu mare noroc intr-un mod execrabil.