| Boristez a întrebat:

Cu ceva timp in urma n-am gandit sa achizitionez un laptop Lenovo Legion Y520 cu Intel core i5, 8 Gb RAM, 1 T memorie de stocare şi as avea 2 variante : Să iau unu la 3600 cu GTX 1050 Ti sau să iau unul la 3300 cu GTX 1050. Dacă imi poate spune cineva care este diferenta ( de preferat cineva cu mai multă experinta in domeniu ) şi care varianta ar fi mai buna prima sau a doua!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Binenteles 1050 Ti! de ce? ca e mai performanta, duce jocurile cu mai multe fps-uri...

| Boristez explică (pentru lpavel):

Ok, mulțumesc Pavel!

| lpavel a răspuns (pentru Boristez):

Cu placere!