| JoKeR999 a întrebat:

Salut,cu ceva vreme in urma am reinstalat windowsul (win XP) si cand dau sa intru in counter strike dupa 10 minute sau mai putin mi se inchide monitorul(se vede negru) dar unitatea este deschisa si trebuie sa inchid de la butonul de la unitate.
Va rog sa imi spuneti ce program imi trebuie pentru a nu mi se mai inchide calculatorul(nu am toate programele instalate)
Multumesc Mult! Dau funda la cine imi da programul potrivit.
Sa nu imi spuneti ca e de vina placa viceo sau alte componente ale calculatorului deoarece este un calculator destul de bun.

2 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Ai instalat driverele video?

| JoKeR999 explică (pentru CoL00SaL):

Da,am instalat driverul de placa video (Intel)ca altfel mi se vedea ecranul in mai putine culori