| ribak a întrebat:

Cum as putea sa schimb poza de la coperta pe facebook cu una pe care o am deja intr-un alt album fara sa-mi pierd like-urile?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Nu, nu o sa iti pierzi like-urile, asa merge, o data ce a mai fost pusa la coperta, merge sa o mai pui de cate ori vrei tu fara sa pierzi nici like-urile dar nici comenturile.

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Nu poti asta, asa este politica facebookului. Poti doar sa o schimbi cu o alta poza care a mai fost pusa la coperta.

| ribak explică (pentru LaLaura):

Si daca pun o poza care a mai fost la coperta o sa-mi pierd like-urile?

| LaLaura a răspuns (pentru ribak):

Nu, nu o sa iti pierzi like-urile, asa merge, o data ce a mai fost pusa la coperta, merge sa o mai pui de cate ori vrei tu fara sa pierzi nici like-urile dar nici comenturile.

| Valer_Unu_1994 a răspuns:

Deschizi poza pe care vrei sa o pui de profil si dai la optiuni in josus pozei si dai pe seteaza ca fotografie de profil-coperta..nu iti pierzi like-urile