| RemusȘiAtât a întrebat:

am o poza pe facebook intr-un album si vreau sa o pun ca fotografie de coperta fara sa pierd like-urile/ comurile dar imi cere sa ii dau crop, stie cineva? ofer funda

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Din pacate nu se poate ceea ce vrei sa faci dar propun altceva, schimba-ti poza, acea pe care o vrei si sterge-o aceea din album si sa-ti ramana doar cea de profil. Crop inseamna o semnatura sau etichetare, ceva de genu. Sper ca te-am ajutat.